edrauda.lt Transporto draudimas
Demokratiškas būdas draustis
Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl Jūsų dėmesio.
O kur konkurencija, ten ir žemiausios kainos. Plačiau.

Kasko draudimas

Daugiau nei 10 metų bendradarbiaudami su Lietuvos draudimo bendrovėmis žinome kuo KASKO sprendimai skiriasi vienas nuo kito, kokie kiekvieno iš jų pranašumai ar trūkumai. Susisiekite, pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią draudimą Jūsų transporto priemonei.
VISOS BENDROVĖS VIENAME PASIŪLYME
VISOS BENDROVĖS VIENAME PASIŪLYME
Atstovaujame 6 draudimo bendroves, tad vienu pasiūlymu pateiksime visų jų KASKO pasiūlymus Jūsų automobiliui.
SĄLYGŲ SPECIALISTAI
SĄLYGŲ SPECIALISTAI
Kiek draudimo bendrovių, tiek ir skirtingų KASKO draudimo sąlygų - patarsime kuri iš jų siūlo draudimo apsaugą, atitinkančią Jūsų poreikius.
PLAČIAUSIAS IŠSKAITOS PASIRINKIMAS
PLAČIAUSIAS IŠSKAITOS PASIRINKIMAS
Turėkite maksimalią pasirinkimo laisvę palygindami visų draudimo bendrovių išskaitos pasiūlymus. Tai dažnu atveju leidžia ženkliai sutaupyti.
NUOLAIDOS IR AKCIJOS
NUOLAIDOS IR AKCIJOS
Žinome visų didžiųjų draudimo bendrovių skelbiamas akcijas ir specialius pasiūlymus. Papasakosime apie tai ir Jums.
IŠSKAITA - 0 EUR!
IŠSKAITA - 0 EUR!
Tam tikriems draudimo įvykiams draudimo bendrovės taiko 0 Eur išskaita. Supažindinsime ir Jus, kokiais atvejais galėsite susigrąžinti visą patirtą žalą.
PAGALBA KELYJE
PAGALBA KELYJE
KASKO pasirūpins ne tik Jūsų automobiliu, jeigu kažkas nutiks kelyje, bet ir Jumis bei Jūsų artimaisiais Pasitarkime kokios pagalbos Jums gali prireikti ir parinkime Jums tinkamiausią variantą.
PAKAITINIS AUTOMOBILIS
PAKAITINIS AUTOMOBILIS
Turint tinkamą KASKO draudimo sutartį ir pasinaudojus pakaitiniu automobiliu galėsite ramiai vykdyti užsibrėžtus tikslus, kol Jūsų atomobilis bus remontuojamas.
PADANGŲ, STIKLŲ DRAUDIMAS
PADANGŲ, STIKLŲ DRAUDIMAS
Kelyje atskriejęs akmuo įskėlė stiklą ar važiuojant tamsoje duobėje apgadinote padangas - atsakingai pasirinkus draudimo bendrovę, šie nuostoliai bus padengti.
MOKĖJIMAS DALIMIS
MOKĖJIMAS DALIMIS
KASKO draudimo įmoką skaidykite dalimis ir nepatirkite ženklios finansinės naštos. O pasirinkus e.sąskaitą - įmokos skaidymas jums nieko nekainuos!