edrauda.lt Naujienos

R. Kazlauskaitė-Alkinė: „mūsų prioritetas - šalies draudimo sektoriaus skaidrumas“

Draudimo paslaugų agregatorių „Edrauda.lt“ valdanti įmonė praneša, kad nuo lapkričio vidurio savo sistemoje leidžia palyginti visų Lietuvoje veikiančių draudimo kompanijų pasiūlymus.

„Iki šiol sistemoje turėjome beveik visus rinkos žaidėjus, trūko tik „BTA“. Dirbome ties šiuo klausimu, todėl labai džiaugiamės galintys pranešti, kad pagaliau pasirašėme sutartį ir su jais,“ - dalinasi „Edrauda.lt“ direktorė Rima Kazlauskaitė-Alkinė.

Šiuo metu Lietuvoje veikia septynios draudimo kompanijos ir visas jas galima rasti vienoje vietoje. „BTA“ papildė „Lietuvos Draudimo“, „ERGO“, „Gjensidige“, „Compensa“, „IF“ ir „Balcia“ kompanijų draugiją.

„Beveik penkiolikos metų sistemingas darbas galiausiai duoda vaisius. Jaučiamės pasiekę vieną svarbiausių įmonės tikslų - Lietuvos draudimo sektorių padarėme vieningą, aiškų, lengvai suprantamą kiekvienam paprastam vartotojui,“ - džiaugiasi R. Kazlauskaitė-Alkinė. „Sektoriaus skaidrumas ir toliau bus mūsų prioritetas. Jei šalies draudimo padangėje atsirastų nauja kompanija - pažadame, kad anksčiau ar vėliau jų pasiūlymus taip pat bus galima palyginti mūsų sistemoje.“

Įmonės atstovė taip pat džiaugiasi, kad vis daugiau minėtų draudimo kompanijų paslaugų galima matyti sistemoje. Pavyzdžiui, šalia „Gjensidige“ privalomojo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo nuo dabar galima tikrinti ir šios įmonės Kasko pasiūlymą. 

Primename, kad lietuvių sukurtą „Edrauda.lt“ sistemą 2021 metais įsigijusi „Netrisk Group“ jau tuomet žadėjo dar didesnį proveržį. Investuotojai savo veiklą taip pat vykdo Austrijoje, Vengrijoje, Čekijoje ir Slovakijoje. Grupė priklauso privataus kapitalo bendrovei „TA Associates“ bei technologinių investicijų fondui „MCI EuroVentures“.