edrauda.lt Naujienos

Galimybe apsaugoti savo pajamas pasinaudoja ne visi – nelaimės atveju šis žingsnis gali tapti išsigelbėjimo ratu

Dažnai juokaujama, kad turint skėtį su savimi, lietaus tikimybė bus mažesnė. Šis dėsnis neretai paskatina įsigyti ir draudimą. Tapo įprasta pasirūpinti medicininių išlaidų draudimu keliaujant ar apsidrausti namus, tačiau specialistai pastebi, kad gyvybės draudimas daugeliui vis dar yra tabu tema.

„Apie gyvybės draudimą sunku galvoti dėl psichologinių priežasčių. Mirtis ir kiti nelaimingi atsitikimai asmeniui ar jo šeimai yra viena skausmingiausių temų, kurios norima išvengti, tad daugelis atsisako apskritai apie tai galvoti, tačiau tai tik problemos atitolinimas arba jos perkėlimas kitiems šeimos nariams”, – pasakojo Rima Kazlauskaitė-Alkinė, draudimo brokerių įmonės „Edrauda”, atstovaujančios „Edrauda Global Life“ gyvybės draudimą, direktorė.

Pasak Rimos, mūsų visuomenėje vis dažniau pradedama kalbėti apie fizinę ir emocinę sveikatą, daugiau dėmesio skiriama asmeninei ir šeimos gyvenimo kokybei, tad gyvybės draudimas yra brandžios ir sąmoningos asmenybės pasirinkimas. 

„Net jei turto draudimo naudą suvokti yra paprasčiau, gyvybės draudimas saugo kur kas svarbesnę vertybę – galimybę uždirbti pajamas ir išsaugoti gyvenimo pagrindą net ir nelaimės atveju”, – sakė Rima Kazlauskaitė-Alkinė.

„Edrauda Global Life“ statistika patvirtina, kad turto draudimo atsiperkamumas yra kur kas aiškiau suvokiamas nei gyvybės draudimo. Turto draudimą nusprendžia įsigyti beveik aštuoni iš dešimties besidominčių tokiu draudimu (77%). Tuo tarpu gyvybės draudimą įsigyja vos kas antras (45%). 

„Vis dėlto, pastebime, kad jaunoji karta vis labiau rūpinasi savo vidiniais išgyvenimais, tad natūralu, kad dažniau susimąsto ir apie būdus palengvinti emocinę naštą. Pasirūpinimas finansiniu saugumu nelaimės atveju padeda sumažinti nerimą dėl ateities ir suteikia neįkainojamą ramybės jausmą”, – pasakojo „Edrauda” direktorė.

Daugelis galvoja, kad gyvybės draudimas – tai visų pirma finansinio saugumo užtikrinimas artimiesiems, kad jie galėtų išlaikyti tą pačią gyvenimo kokybę, mokėti turimas paskolas ir padengti atsiradusias netikėtas išlaidas ankstyvos ar netikėtos mirties atveju, tačiau, kaip teigia Rima, gyvybės draudimas gali apimti ir papildomas vertes. „Edrauda” siūlo ir nepagydomų ligų draudimą, atsitiktinės mirties bei „Pink & Blue” (reprodukcinės sistemos vėžio) apsaugą.

„Gyvybės draudimo paslaugos ir toliau plėsis bei prisitaikys prie besikeičiančios visuomenės poreikių. Jau dabar draudimą galima įsigyti internetu be brokerių tarpininkavimo ir medikų patikrinimo, tad procesas labai pagreitėjo. Naujausia inovacija – „Edrauda”  programėle telefone, kuri dar labiau palengvina prisijungimą prie savitarnos ir leidžia turėti draudimo polisus visuomet su savimi”, – pasakojo Rima Kazlauskaitė-Alkinė.

Apie „Edrauda”

„Edrauda” yra draudimo brokerių įmonė, teikianti transporto, gyventojų turto, kelionių, šeimos ir asmens bei gyvybės draudimo paslaugas. Draudimai pasiekiami per automatinę skaičiuoklę, kuri leidžia prieš perkant pasirinkti geriausią variantą ir priimti apgalvotą sprendimą.

Skaičiuoti Gyvybės Draudimo Įmoką