edrauda.lt Naujienos

Kelionių draudimas padės net pametus dokumentus

Į svečias šalis keliaujame vis dažniau ir tai seniai nebėra prabangos prekė. Dažnai pasigirsta netgi pasakymų, kad yra šalių, kur atostogauti gerokai pigiau nei Lietuvoje. Jei išsiruošėtė į išvyką, rekomenduojame kelioms minutėms sustoti ir protingai pasirinkti kelionės draudimą, kad toli nuo namų įvykus netikėtai situacijai jaustumėtės saugūs. Štai keletas svarbių punktų, kodėl tai daryti verta.

Sveikatos apsauga. Jei lūžo ranka, pasigavote infekciją, sunkiai apsinuodijote maistu ar dėl bet kokios kitos priežasties teko kreiptis į medikus, svečioje šalyje tai stipriai paplonins piniginę. Tačiau pasirinkus jums tinkamą draudimą, šis apmokės tiek gydymo išlaidas, tiek vaistus, pargabenimą namo ar kitas sveikatos paslaugas.

Kelionės atšaukimas. Jei dėl nenumatytų aplinkybių teko praleisti, atšaukti ar sustabdyti kelionę - ne bėda. Kelionių draudimas ir čia padės. Svarbiausia, kad įsigyjant jį sutarties sąlygose būtų pažymėta tokia paslauga.

Prarastas bagažas. Šis įvykis visada labai skaudus. Savo lagaminuose vežamės ne tik drabužius, avalinę, bet ir buitinę techniką ar net brangius atsiminimus saugančius daiktus. Moralinės žalos dėl prarastų daiktų niekas nekompensuos, bet atgauti tiek pinigų, kiek daiktai buvo verti, tikrai įmanoma.

Atsakomybės draudimas. Jei įvyktų tokia situacija, kad dėl jūsų kaltės nukentėtų kito žmogaus turtas, įprastai nuostolius tektų atlyginti jums patiems. Tačiau šį galvos skausmą galima perduoti draudimo bendrovei.

Pamesti dokumentai. Pasiruošimą kelionei dažnai lydi stresas. Stengiamės nieko nepamiršti, deleguoti darbus, palikti tvarkingus namus ir pan. Natūralu, kad įtemptu metu padarome ir daug neapgalvotų sprendimų, kažką pamirštame. Jei nutiktų taip, kad pamirštumėte savo dokumentus arba dar blogiau, juos kažkas pavogtų ar pamestumėte, kelionių draudimas gali padėti net ir šioje situacijoje. 

Kelionių draudimo privalumus galime vardinti ir vardinti, tačiau geriausia įsitikinti patiems. Keleto bendrovių pasiūlymus rasite vienoje vietoje.

KELIONIŲ DRAUDIMAS