edrauda.lt Naujienos

Kasko: pasirinkimas su daugybe privalumų

Kasko draudimas suteikia plačią automobilio apsaugą ir gelbsti mūsų pinigines ne tik avarijos, bet ir vagystės ar gamtinių stichijų metu. Be pagrindinės žalos apsaugos, kai kurios draudimo bendrovės siūlo papildomus privalumus, dar labiau padidinančius kasko patrauklumą. Štai keli tokie papildomi privalumai, kuriuos gali siūlyti draudimo bendrovė:

Pakaitinis automobilis: draudimo bendrovė gali pasiūlyti pakaitinį automobilį, kuris bus pristatytas per 12 valandų į kliento pasirinktą vietą Lietuvoje. Šiuo automobiliu bus galima naudotis tol, kol jūsų transporto priemonė bus autoservise. Nereikės sukti galvos iš kur gauti pakaitinį automobilį ir nenukentės gyvenimo kokybė. 

Plati techninė pagalba kelyje: gali suteikti plačią techninę pagalbą kelyje visą parą. Situacijų, kada gali prireikti šios pagalbos, daugybė. Pradedant nuo išsikrovusio akumuliatoriaus, baigiant viešbučio nuoma, kai kelionė dėl techninių problemų negali būti tęsiama.

Vairuotojo ir keleivių apsauga: jei eismo įvykio metu susižalojo tiek vairuotojas, tiek keleiviai. Visi jie gaus išmokas.

Augintinių draudimas: kai kurios draudimo bendrovės gali įtraukti augintinių draudimą į kasko draudimo polisą. Tai reiškia, kad jei eismo įvykyje kartu keliaujantis augintinis, pvz., šuo ar katė, patiria žalos, bus išmokėta tam tikra suma, skirta gyvūno veterinarijos išlaidoms padengti.

Jūsų turto apsauga automobilyje: šis privalumas užtikrina, kad draudžiamas ne tik pačio automobilio žala, bet ir joje esanti papildoma įranga, tokia kaip garso, vaizdo aparatūra, navigacijos sistemos ar vardiniai numeriai. Jei tokia įranga nukentės ar bus sugadinta, draudimo bendrovė atlygins nuostolius.

Turto nuostolių atlyginimas kitiems asmenims: Šis privalumas apima atlyginimą už kitų asmenų turtui patirtus nuostolius, jei jūsų automobilyje įvyksta gaisras. Pavyzdžiui, jei gaisras sugadina šalia stovintį automobilį ar kitą turtą.

Kiekvienos draudimo bendrovės siūlomi privalumai ir sąlygos gali skirtis, todėl svarbu palyginti ir suprasti kasko draudimo sutarties sąlygas. Tai nesudėtingai galite padaryti www.edrauda.lt puslapyje, kur jūsų patogumui pateiksime skirtingų bendrovių pasiūlymus. Teliks išsirinkti tinkamiausią jums.

KASKO DRAUDIMAS