edrauda.lt Naujienos

Kaip nepamiršti kelionių draudimo?

Gyvename laikais, kai kelionės tapo neatsiejama gyvenimo būdo dalimi. Patogios transporto priemonės bei atviros sienos įgalino nuolat judėti ir pažinti aplink esančius miestus bei šalis. Tačiau ar visada žinome, su kokiais netikėtumais galime susidurti vos tik kirtę svečios šalies sieną?

Viena hipotetinių situacijų galėtų būti tokia. Nusprendėte pakeliauti po Lietuvą ir galiausiai atsidūrėte visai netoli pasienio zonos. Tai galėtų būti vos keli kilometrai nuo Latvijos sienos esanti Naujoji Akmenė, ar kitame gale, prie Lenkijos įsikūrę Lazdijai. Kadangi po Europos Sąjungos šalis galime važinėti be suvaržymų, tad nebūtų nuostabu jei į savo vasaros kelionę nusprestumėte įnešti naujų spalvų ir aplankytumėte kaimyninės šalies pasienio miestelius. Tačiau vos tik įvažiuojate į svečią šalį, turite suprasti, kad atsiranda šiek tiek rizikos. 

Apie kokią riziką kalbame? Niekada nežinome, su kokiais netikėtumais galime susidurti. Įsivaizduokite, kad lipote į kokį vietinį turistinį objektą, netinkamai padėjote koją, slydote ir susilaužėte ją. Jei vyksite į artimiausią medicinos punktą Lenkijoje, už suteiktą medicininę pagalbą teks susimokėti pilną sumą. O ši gali būti tikrai nemaža, nes svečioje šalyje neturite jokių garantijų.

Kad suprastume kainas, galime pailiustruoti kiek pas mus kainuoja apendicito operacija. Manau sutinkate, kad ūmus pilvo skausmas gali aplankyti visiškai netikėtai, o už jo pašalinimą Lietuvoje besisvečiuojančiam užsieniečiui tektų sumokėti nuo 850 iki 1,5 tūkst. Eurų.

Kaip apsisaugoti nuo tokių nepageidaujamų išlaidų? Tam padės kelionių draudimas. Suprasdami, kad būna situacijų, kai apie draudimo įsigijimą net nepagalvojame, kartu su Telia sukūrėme išmanų kelionių draudimą. Kaip tai veikia? Savo telefone užsakote paslaugą ir apie ją galite pamiršti. Tačiau vos išvyksite iš Lietuvos, draudimas automatiškai įsijungs ir galios visai drauge keliaujančiai šeimai. Kelionės teritorija nustatoma automatiškai, pagal jūsų telefono prisijungimo prie tarptinklinio ryšio operatorių informaciją. 

Šio Telia draudimo kaina - vos 1,5 € dienai. Tačiau mokate tik tada kai keliaujate už Lietuvos ribų. Norite sužinoti daugiau? Visą informaciją rasite čia:

TELIA KELIONIŲ DRAUDIMAS