edrauda.lt Naujienos

Ką dovanoti žmogui, kuris turi viską?

Kiekvienas mūsų pažįsta žmonių, kuriems išrinkti dovaną - tikras pragaras. Ne dėl to, kad jie milijonieriai ir gali įsigyti prabangias jachtas bei automobilius. Dažniausiai šie žmonės žino savo galimybes ir visko ko nori ar reikia, tiesiog ima ir įsigyja. Tačiau egzistuoja dovanos, kurios nudžiugins net tuos, kurie rodos turi viską.

1. Dovanokite įspūdžius

Pats paprasčiausias būdas išsisukti - dovanoti įspūdžius. Šie juk atmintyje palieka ilgam, net tada, kai fizinės dovanos jau nebėra aktualios. Įspūdžių dovanos suteikia galimybę ištrūkti iš kasdienybės rutinos ir išbandyti kažką naujo, įdomaus ir netikėto. Tai skatina asmeninį augimą ir malšina nuotykių alkį.

Kaip gali atrodyti tos įspūdžių dovanos? Nuo pasiskraidymo oro balionu iki prabangios vakarienės, nuo pasivažinėjimo neįprastais automobiliais iki savaitgalio spa centre. 

2. Kelionės - visada gera idėja

Tai taip pat galima priskirti įspūdžių dovanoms. Kelionės suteikia galimybę atrasti naujas vietas, kultūras ir žmones. Išmeta iš įprasto komforto rato, duoda minčių ir idėjų. Aplinkos pakeitimas vos per kelias dienas padeda atsikratyti darbinio nuovargio ir streso.

Jei žmogų, kuriam renkate dovaną pažįstate ypač gerai - keliaukite drauge. Jei jūsų ryšys ne toks, kad leistumėtės į tokią avantiūrą, prieš perkant kelialapį būtinai pasitarkite su jam artimiausiais žmonėmis - taip išvengsite nesusipratimų dėl netinkančios datos ar lokacijos. 

3. Saugumas

Niekas niekada nekalba apie draudimą kaip apie dovaną. O veltui. Žmogų, kuris turi viską tikrai nustebinsite padovanoję asmens arba gyvybės draudimą. Tai nėra brangi dovana, tačiau parodysite, koks jubiliatas jums svarbus ir kaip rūpinatės jo ateitimi.

Draudimas yra tokia paslauga, apie kurią dažnai nepagalvojame patys. Todėl net jei adresatui tai nesukels didelio džiaugsmo, dovana bus praktiška ir gali suteikti naudos ateityje.

VISI PASIŪLYMAI