edrauda.lt Naujienos

Ar yra draudimo apsauga neklaužadoms šunims?

Esame girdėję šimtus istorijų apie neklaužadas augintinius. Šie pridaro tiek žalos, kad nuolat paplonina savo šeimininkų piniginę ir verčia rautis plaukus. Aišku, dėl keleto niekšybių savo mažųjų draugų mažiau mylėti nepradėsime, bet natūraliai kyla klausimas - kaip nuo to apsisaugoti?

Kaip mokyti bei dresuoti savo augintinius šiame straipsnyje nepasakosime. Norime pristatyti „Asmens / šeimos draudimo“ apsaugą - jūsų ir/arba šeimos narių padaryta žala tretiems asmenims. Pasirinkę šį punktą, šalia daugybės naudų papildomai galite rinktis ir augintinių padarytos žalos apsaugą.

Apsauga galios jei jūsų šuo pargriaus ir sužalos parke vaikščiojusį senjorą, jei įbėgs į kaimyno kiemą ir sugrauš plastikines vaikų supynes. Tai tik keletas pavyzdžių - apsauga galioja trečiųjų asmenų turtui, sveikatai ar gyvybei padarytai žalai.

Tiesa, ši apsauga galioja ne tik šunims bei katėms. Ji tinka visiems naminiams gyvūnams, kurie nėra skirti darbui (pvz. arkliai), maistui (pvz. vištos) bei kailiams (pvz. triušiai). Jei gyvūno laikymui reikia specialių leidimų, ši apsauga taip pat negalios. 

Norite daugiau sužinoti apie šią draudimo apsaugą? Detaliau susipažinti su pasiūlymu galite čia:

SKAIČIUOTI DRAUDIMO ĮMOKĄ