edrauda.lt Naujienos

„Pagalba kelyje“ - kodėl verta? (2 dalis)

Ankstesnėje dalyje pasakojome, kuo gali būti naudinga paslauga „Pagalba kelyje“. Paminėjome du svarbius punktus - pakaitinio automobilio suteikimas ir automobilio transportavimas kai vairuotojui sutrinka sveikata ar transporto priemonė negali tęsti kelionės. Šioje, antroje dalyje tęsiame pasakojimą apie kitas paslaugos teikiamas naudas.

Ištempimas užklimpus

Žiemą tai ypač dažnas atvejis. Sniegas, ledas, nedėkingos oro sąlygos gali sukurti tokią situaciją, kad ofiso laiku taip ir nepasieksite. Tačiau tai ne tik šaltojo sezono bėda - užklimpti galima ir purve. 

Kad nereikėtų skambinti senam bičiuliui ar belstis pas kaimynus, turint paslaugą užteks paskambinti specialiu numeriu ir specialistas atvyks pagelbėti. Tiesa, kasdien tokia paslauga pasinaudoti negalėsite, savaime suprantama, yra limitas. Taip pat sutarties sąlygose bus nurodyta ir kokie keliai patenka į pagalbos zona. 

Pasirūpinsime taksi

Skamba netikėtai, bet tai tiesa. Įvykus eismo įvykiui automobilis nebetinkamas kelionei tęsti, tačiau keleiviai juk turi parsirasti namo. Dažnu atveju vairuotojas kartu su automobilvežiu išvyksta pas meistrus, o štai mes pasirūpiname ir kompanjonais.

Jei esate visai šalia namų - taksi gal ir nebus labai brangus. Bet jei sugedote kur nors autostradoje, tai gali būti netikėtai didelės išlaidos. 

Avarinis durelių atrakinimas

Turbūt didžiausias košmaras pamesti automobilio raktelius. Arba dar geriau - užtrenkti juos salono viduje. Į tokią situaciją patekti tikrai nenori nei vienas, bet būna visko.

Turint šią paslaugą draudimo kompanija padės pristatyti atsarginį raktų komplektą arba avariniu būdu atrakinti duris. 

Kiti pliusai

Be jau išvardintų, „Pagalba kelyje“ turi dar daugiau pliusų. Skubėjote ir pamiršote įjungtas šviesas? Žinote, kas dėl to gali nutikti? Taip, čia jums padės variklio užvedimas išsikrovus akumuliatoriui.

Kita dažnai geidžiama paslauga - rato pakeitimas atsarginiu. Tagi net jei neturite reikiamų įrankių, kelionės tikslą vis tiek pavyks pasiekti. 

Netikėtai pasibaigė degalai? Irgi ne bėdą - pristatysime iki 10 litrų pasirinktų degalų, kad galėtumėte sėkmingai nusigauti artimiausią degalinę savo eiga. 

Daugiau apie „Pagalba kelyje“ - www.edrauda.lt