edrauda.lt Naujienos

„Pagalba kelyje“ - kodėl verta? (1 dalis)

Nesėdite ramiai ant sofos, o leidotės į kelią - iškart turite didesnę tikimybę patekti į netikėtumus. Kelyje daugybė neprognozuojamų situacijų: danga, pašaliniai objektai, oro sąlygos, kiti eismo dalyviai. Sumažinti galvos skausmą gali padėti daugumos draudimo kompanijų teikiama paslauga „Pagalba kelyje“. Kiekviena jų siūlo skirtingą paketą, bet „Edrauda“ puslapyje visus juos galite palyginti vienoje vietoje. Apžvelkime, kaip ta pagalba gali atrodyti.

Pakaitinis automobilis

Kai remonto dirbtuvėse tenka palikt automobilį, įprastai kyla du klausimai. Vienas jų - „tikiuosi neteks palikti pusės algos“, antras - „o tai su kuo dabar teks važinėtis“. Dėl pirmojo nuogastavimo gali nuraminti tik mechanikai, bet su antra dilema galime padėti ir mes.

Dažnu atveju paslaugos „Pagalba kelyje“ turėtojai gauna pakaitinį automobilį. Įprastai tai trumpalaikis malonumas, bet bent 5 dienas būsite ramūs. Tiek turėtų užtekti, kad draudžiamo įvykio metu atsiradę gedimai būtų sėkmingai pašalinti. Tiesa, reikia nepamiršti, kad norint pasinaudoti šia paslauga gali tekti palikti depozitą, taip draudimo kompanija apsidraudžia, kad juo naudositės atsargiai. Tačiau kaip ir visada, atidavę automobilį, depozitą atgausite atgal.

Automobilio transportavimas 

Juokas juokais, bet degalų sumaišymas nėra toks retas įvykis. Gal per ankstyvas rytas ir tu dar nepabudęs, o gal apsikeitei automobiliu su žmona ir pamiršai, kad degalų tipai skiriasi. Ir štai vietoj dyzelino tu pripylei benzino.

Ši paslauga tau suteikia galimybę paskambinti specialiu numeriu. Atvyks darbuotojas ir nugabens transporto priemonę į artimiausią autoservisą, kad būtų išvalyta kuro sistema. Tačiau už mechanikų suteiktas paslaugas jau teks susimokėti patiems. Beje ši paslauga gali galioti net ir užsienyje.

Tiesa, automobilis gali būti transportuojamas ir kitais atvejais. Vienas jų - kuomet sutrinka vairuotojo sveikata ir pats vairuoti nebepajėgia. Taip pat - jei įvyko gedimas ar eismo įvykis ir automobilis nėra tinkamas tęsti kelionei. 

Tai tik keletas „Pagalba kelyje“ privalumų. Kitus aptarsime antrame straipsnyje. Tačiau jūs galite ir patys paanalizuoti visus paketus www.edrauda.lt