edrauda.lt Naujienos

Kelionių draudimas - kaip tai padaryti?

„Edrauda” svetainėje galite pasirinkti iš keleto skirtingų draudimo kompanijų pasiūlymų. Matysite kas priklauso jūsų pasirinktam polisui, tiek galutinę jo kainą. Įsivertinkite kokios draudiminės sritys jums svarbiausios ir pagal tai pasirinkite tinkamiausią.

 

Sistema paprašys pasirinkti kelionės kryptį. Tai svarbu, nes yra regionių, kuriuose draudimas gali negalioti arba dėl šalyje esamos situacijos būti brangesnis. 

 

Taip pat svarbus faktorius - kelionės laikotarpis. Primename, kad draudimą galite užsisakyti net būdami ant pakilimo tako ar jau išvykę, tiesiai iš viešbučio. Jis pradės galioti nuo akimirkos, kai patvirtinsite savo pasirinkimą.

 

Leidžiame rinktis net iš keturių draudimo rizikų. Galite kombinuoti kelias ar pasilikti prie vienos aktualiausios. Pirmoji - medicininių išlaidų rizika. Jei sunegalavus ar patyrus traumą patektumėte į ligoninę, visais kaštais pasirūpins draudimo bendrovė. Ir tai nereiškia, kad tai aktualu tik slidinėti vykstantiems pramogautojams. Į medicinos punktą galma patekti dėl galybės įvairiausių priežasčių.

 

Kita rizika - nelaimingi atsitikimai. Draudimo išmoka bus išmokama patyrus traumą, dėl jos tapus neįgaliu, netgi mirties atveju.

 

Nerimaujate dėl savo bagažo? Apdrauskite ir jį. Jei šis būtų sugadintas ar vėluotų, visos išlaidos bus padengtos. Taip pat nebūsite nuskriausti ir tuo atveju, jei bagažas niekada jūsų nepasiektų. 

 

Na ir dar viena gana svarbi rizika - civilinės atsakomybės draudimas. Jei kelionės metu netyčia tretiems asmenims padarytumėte nuostolių - padėsime sušvelninti ir taip nemalonią situaciją. Tai apima ir kito žmogaus sužalojimą, ir sukeltą neįgalumą, ir turto sugadinimą.

 

Prie viso to pasirinkite kelionės tikslą - poilsis, aktyvus turizmas ir pan. Įveskite savo gimimo datą. Viskas. Mes pateikiame pasiūlymą, o jums belieka išsirinkti. Teliko išbandyti patiems: https://www.edrauda.lt/kelioniu-draudimas/pasiulymas/