edrauda.lt Naujienos

5 patarimai keliaujantiems (3 dalis)

Paruošėme net dvi patarimų keliaujantiems dalis, tačiau turime dar daug gudrybių, kurių keletą bandysime aptarti šiame straipsnyje. Jau kalbėjome kaip pasirinkti kuprinę, kokios stiliaus detalės traukia vagis, apie dokumentų kopijų svarbą ir daug daugiau. Peržvelkime naują top penketuką:

  • Paskaitykite apie lankomą šalį

Rekomenduojame įsigyti knygų, kurios papasakotų apie šalies istoriją bei įsimintinus įvykius. Tai padės geriau suprasti ko tikėtis iš vietinių bei planuoti „būtina pamatyti” sąrašą. Įsivaizduokite, kiek prarastų į Vietnamą nuvykęs smalsuolis, kuris net neįsivaizduoja apie ten įvykusius karus. 

Taip pat galite pažiūrėti vietinių filmų ar serialų, tai padės įsijausti ir privers dar labiau laukti kelionės.

  • Geras restoranas - sausakimšas restoranas?

Išbandykite ne tik restoranus, bet ir gatvės maisto kioskelius bei užkandines. Taip ne tik sutaupysite, bet ir pajausite tikrąjį šalies veidą.

Labai išalkote, norite čia ir dabar išsirinkti geriausią užkandinę? Tiesiog eikite ten, kur būriuojasi daugiausiai žmonių. Suprantu, stovėti ilgoje eilėje nėra labai džiuginanti veikla, bet šitie žmonės panašu, kad laukia būtent čia ne veltui. 

  • Planuokite iš anksto

Turbūt nė nereikia minėti, kad išankstiniai bilietai dažnai būna gerokai pigesni. Kalbu tiek apie skrydžius, tiek autobusų bilietus. Pagaliau net viešbutis turbūt bus pigesnis, jie jį užsisakysite prieš pusmetį. 

Planuojant iš anksto daug paprasčiau šiek tiek pakeisti savo planus. Pastebėjus, kad lėktuvų bilietai pora dienų vėliau yra pigesni, galite čia ir dabar perplanuoti atostogų datas.

  • Draudimas, draudimas, draudimas

Kai tiek daug gerų draudimo pasiūlymų, į svečią šalį važiuoti be jo, tiesiog per daug ekstremalu. „Edrauda” svetainėje rasite du skirtingus draudimo modelius. Vienas jų - jei esate „Telia” klientas, įsijungiate paslaugą, kuri aktyvuojasi vos jums išvažiavus iš Lietuvos. Kirtote sieną, apsauga įjungta, grįžote - apsauga išjungta. O tie keli eurai prisideda prie bendros telefono sąskaitos.

Taip pat galite įsigyti įprastą kelionių draudimą. Paieškos sistema išves keleto skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus, o jums tereikės pasirinkti patraukliausią. Paprasta. https://www.edrauda.lt/kelioniu-draudimas/

  • Baterijos

Išorinė baterija kelionėje nepakeičiamas dalykas. Niekada nežinai kiek užtruksi oro uoste, traukinyje ar šiaip kelionėje po miestą. Baterija padės visada turėti aktyvų telefoną, be kurio jaučiamės kaip be rankų.

Jei fotografuojate su foto kamera, nepamirškite ir papildomų baterijų. Juk iš kelionės norite parsivežti visus įmanomus kadrus.

KELIONIŲ DRAUDIMAS