edrauda.lt Naujienos

Kasko draudimas: kodėl verta?

Pakalbėkime dar kartą kuo skiriasi privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko. Pradžioje reikia priminti, kad šios dvi draudimo rūšys yra visiškai skirtingos paslaugos, todėl vienu metu galite įsigyti jas abi.

 

Jei dėl jūsų kaltės įvyks avarija ir per ją nukentės svetimas automobilis, jo vairuotojas bei keleiviai, automobilyje buvęs turtas, kelyje pasitaikę daiktai, pavyzdžiui šviesoforai, tvoros ar pan., privalomasis draudimas padengs nuostolius. Tačiau tai tik svetimi nuostoliai, savo sudaužytą automobilį remontuoti teks jau pačiam.

 

Tačiau jei esate apsidraudęs Kasko draudimu, tuomet avarinės situacijos atveju nuostoliai bus atlyginti tiek dėl jūsų nukentėjusiai pusei, tiek jums patiems. Automobilio remontu patiems rūpintis nereikės. Ir tai ne vienintelis privalumas, kurį duoda šis papildomas draudimas. Jums bus atlyginti nuostoliai net tada kai būsite apvogti ar vandalai pasidarbuos ir pvz. aštriu daiktu išraižys dureles. Kasko taip pat saugo nuo stichinių nelaimių, tad šoko nebus net jei po didžiulės audros pamatysite, kad jūsų automobilį prispaudė šalia augęs medis.

 

Pliusus galima vardinti ir vardinti. Po įvykio palikote automobilį remonto dirbtuvėse? Gausite pakaitinį. Reikia pagalbos užvesti, o gal važiuoti jau nebeįmanoma? Išgelbės techninė pagalba kelyje. Kelyje atskriejęs akmuo įskėlė stiklą ar važiuojant tamsoje duobėje apgadinote padangas - atsakingai pasirinkus draudimo bendrovę, šie nuostoliai bus padengti.

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą ir pasirinkite iš 7 skirtingų draudimo bendrovių: https://www.edrauda.lt/draudimas/landingPageKasko/