edrauda.lt Naujienos

Pandemija vis dar nesibaigė - keliaukime saugiai

Nuo visuotinės pandemijos pradžios praėjo kone trys metai. Pergyvenome įvairius etapus - visišką izoliaciją, nuolatinį apsauginių priemonių naudojimą ir juos keičiančius ramesnius etapus. Visgi pati liga nors ir sušvelnėjo, tačiau niekur nedingo. Ypač tai svarbu prisiminti prieš ruošiantis keliauti į svečias šalis.

 

Ribojimai keliautojams nuolat keičiasi, šiandienai aktualius nesunkiai galima susirasti atsakingų tarnybų svetainėse. Tačiau, net jei visko ką rekomenduoja specialistai laikysitės šimtu procentu, tikimybė užsikrėsti COVID-19 išlieka. Netikėtų situacijų išvykus gali padėti išvengti kelionių draudimas, į kurį įskaičiuotas COVID-19 draudimas. Pajutus ligos simptomus galite būti ramūs, kad padengsime pačius svarbiausius aspektus.

 

Pirmas ir svarbiausias - pirmoji medicininė pagalba. Turbūt net nereikia minėti, kad svečioje šalyje patekus į gydymo įstaigą, sąskaita už paslaugas gali priversti isižioti. Turint draudimą, tokio nemalonaus šoko tikrai nepatirsite. 

 

Toks draudimas taip pat pasirūpins tolimesnėmis gydytojo konsultacijomis bei apžiūromis. Jei prireiks stacionarinio ar ambulatorinio gydymo, įsigyti paskirtus medikamentus, neatideliotino pervežimo į kitą šalį - visus šiuos punktus išspręs jau minėtasis kelionės draudimas.

 

Svarbu paminėti, kad kelionės draudimas su COVID-19 apsauga taip pat gali padengti testavimosi, saviizoliacijos, neplanuoto grįžimo iš kelionės, bilietų keitimo ar naujų bilietų pirkimo išlaidas. Nepamirškite perskaityti sutarties sąlygų ir pasirinkti sau tinkamiausias, nuo jų gali kisti pagalbos paketo sudėtis.

 

Primename, kad kelionės draudimą galimą įsigyti tiek sau vienam, tiek visai šeimai ar draugų grupei. Taip pat turite galimybę pasirinkti draudimo rizikas tokias kaip medicininės išlaidos, nelaimingi atsitikimai, bagažo praradimas, civilinė atsakomybė. Taigi nesvarbu ar žalą patirsite jūs ar aplinkiniai, piniginės paploninti neteks nei vienu iš šių atvejų. Daugiau apie paslaugą rasite čia: https://www.edrauda.lt/kelioniu-draudimas/pasiulymas/