edrauda.lt Naujienos

Šeimos draudimas - kaip tai veikia?

Niekada nežinai kas laukia artimiausioje ateityje. Jei dėl savęs esame šiek tiek ramesni, tai turint vaikų nerimo gerokai daugiau. Galimą galvos skausmą sumažinkite visą savo šeimą apdrausdami šeimos draudimu. 

 

Pasirinkus šeimos draudimo paslaugą, jau pirmame žingsnyje sistema paklaus, kiek asmenų sudaro jūsų šeimą. Šioje lentelėje galite pažymėti iki penkių asmenų ir vienu kartu pasirūpinti visų jų saugumu. Anksčiau siekiant apdrausti save, sutuoktinį ir dar keletą vaikų, procedūrą reikėtų kartoti tiek kartų, kiek yra žmonių. Akivaizdu, kad tos atnaujinimas padeda sutaupyti daug laiko.

 

Viskas kas vyksta toliau, vekia lego kaladėlių konstruktoriaus principu. Sąraše rasite keturias pagrindines apsaugas iš kurių galite susidėlioti sau patinkančia kombinaciją. 

 

1 pasirinkimas - nelaimingų atsitikimų draudimas. Šis punktas užtikrina apsaugą traumų, neįgalumo ar mirties atvejais. Į ją įeina ir nelaimingi atsitikimai galintys jums nutikti tiek buityje, tiek viešoje vietoje ar tiesiog gatvėje. Papildomai galite pasirinkti ir sumą, kuri būtų išmokama nelaimės atveju. Tačiau ją renkantis verta atsiminti, kad ši suma bendra visiems apdraustiesiems, šeimos nariams. Jei dar tiksliau, draudimo suma vienam apdraustajam apskaičiuojama bendrą draudimo sumą dalinant iš apdraustųjų skaičiaus.

 

2 pasirinkimas - sveikatos draudimas. Tai padės tiek jums, tiek visai šeimai greičiau ir patogiau gauti su sveikata susijusias paslaugas. Į paketą įeina keturi svarbiausi elementai, tokie kaip ambulatorinis bei dantų gydymas, vaistai, reabilitacija. Prie kiekvieno jų nurodyta suma ir procentinė išraiška, kuri informuoja, kiek procentų išlaidų padengs draudimo bendrovė. Šias sumas galima padidinti arba sumažinti atsižvelgiant į asmeninį poreikį.

 

3 pasirinkimas - mano ir šeimos narių padaryta žala tretiems asmenims. Turint vaikų tai ypač naudingas pasirinkimas, nes padės sumažinti nuostolius jei šie sugadins ar sunaikins aplinkinių turimą turtą. Taip pat reikia nepamiršti ir neturtinės žalos, kuomet sužalojamas asmuo, teismas priteisia bylinėjimosi išlaidas ir pan. Įdomus faktas - papildomai galite pasirinkti žalos kompensavimą, kuris padaromas jūsų augintinių bei tų, kurie nelaimės atveju vairavo dviratį, riedį ar paspirtuką.

 

4 pasirinkimas - būsto valdytojo padaryta žala tretiems asmenims. Pažymėjus šį punktą teks pasirinkti tikslų savo būsto adresą. Jie nutiktų taip, kad pavyzdžiui užlietumėte žemiau gyvenantį kaimyną, galėsite nesukti galvos, tuo pasirūpins draudimo įmonė. 

 

Prie viso to pasirinkite ar draudimas galioja visame pasaulyje ar tik Lietuvoje, mokėjimo reguliarumą ir sutarties trukmę. Sistema viską sumuoja sekundžių tikslumu ir automatiškai paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Viskas, belieka sutikti su sąlygomis ir tiek jūs, tiek jūsų šeima gali nesukti galvos dėl galimų nelaimingų atsitikimų.

 

Jei susidomėjote, šeimos draudimo konstruktorių rasite čia: https://www.edrauda.lt/seimos-asmens-draudimas/pasiulymas/