edrauda.lt Naujienos

Kam skirtas ir nuo ko saugo būsto draudimas?

Būstas – gerokai daugiau nei stogas virš galvos: čia kaupiamos vertybės, daiktai, prisiminimai, kurie turi didžiulę išliekamąją vertę. Deja, į būstą įsilaužus vagišiams, atsitikus buitinei nelaimei ar praūžus gamtos stichijai, savo turto galime netekti ir susidurti su skaudžiais nuostoliais: ypač, jeigu būstą ir kitą brangų turtą įsigijote su paskola. 

Nors nelaimių išvengti pavyksta ne visada, išlaidų išvengti tikrai įmanoma. Kaip tai padaryti, atsako UADBB „Edrauda” specialistai

Štai ką verta žinoti apie būsto draudimą:

  • Jis būtinas kiekvienam būsto savininkui. Net jeigu Jūsų namas naujai įrengtas, techniškai tvarkingas, maksimaliai apsaugotas nuo gaisro pavojaus ar įsilaužėlių, tai neužtikrina šimtaprocentinio saugumo. Taigi, jeigu dėl savo, kitų asmenų kaltės ar atsitiktinumo patirsite nuostolių ir neturėsite draudimo poliso, viską teks padengti vien tik savo lėšomis.
  • Saugo nuo įvairių žalų. Būsto draudimas apima tokias rizikas, kaip santechnikos gedimas, gaisras, būsto užliejimas, stichinės nelaimės (potvynis, snygis, vėtra ir kt.), vagystė ar kitas netyčinis turto praradimas. Taip pat, užsakius papildomą paslaugą, gali būti padengiama ir kaimynams padaryta žala, kuri dažnu atveju siekia kelis ar keliolika tūkstančių eurų.
  • Lankstus vieno draudimo polisas kelioms paslaugoms. Priklausomai nuo savo poreikių, pasirinkus būsto draudimą galima apdrausti pastatą, patalpas, namuose esantį turtą ir net civilinę atsakomybę. Nereikia sudaryti papildomų draudimo sutarčių! 

Būsto draudimas internetu

Patirtis rodo: nelaimės atveju laiku įsigytas būsto draudimas gerokai sumažina finansinę naštą, emocinį diskomfortą ir padeda greičiau atsistoti ant kojų. Susidūrus su draudžiamuoju įvykiu, reikės tik susisiekti su Jūsų draudiku ir užregistruoti patirtus nuostolius. 

Draustis internetu – patogiau. Apsilankykite UADBB „Edrauda” interneto svetainėje, kur rasite įvairių draudimo bendrovių pasiūlymus be paslėptų sąlygų ir pasirinksite Jums tinkamiausią. Sutartį sudarykite vos per kelias minutes ir džiaukitės patikima finansine apsauga dar paprasčiau!