edrauda.lt Naujienos

Visos šeimos apsauga vieno mygtuko paspaudimu: kokiais privalumais džiugina šeimos draudimas?

Pačių artimiausių žmonių saugumas – vienas svarbiausių prioritetų kiekvienam iš mūsų. Koks efektyviausias būdas apsaugoti šeimą nuo įvairių rizikų namuose, kelionėse ir kitose gyvenimiškose situacijose? Atsakome!

UADBB „Edrauda” nauja paslauga – šeimos draudimas – padės jaustis saugiau. Štai kokias aktualias paslaugas jis apima:

Nelaimingų atsitikimų draudimas – traumos, įvairūs sužalojimai ir kitos nelaimės namuose, darbe, mieste ar kelionėse yra tai, apie ką galvoti nesmagu, tačiau pasirūpinti saugikliais išties verta. Su šeimos draudimu apsaugosite save ir artimuosius nuo didelių medicininių ir kitų išlaidų traumos, kritinės ligos, sunkaus sužalojimo, neįgalumo ar mirties atveju.

Sveikatos draudimas – Jūs ir Jūsų šeimos nariai visas medicinines paslaugas gali gauti greičiau ir paprasčiau. Tai apima lankymąsi pasirinktoje sveikatos įstaigoje, vizitus pas gydytojus specialistus, medikamentų, vaistų pirkimą ir įvairias sveikatos stiprinimo paslaugas. Renkantis šeimos draudimą, pagal savo poreikius galite pasirinkti draudimo sumą ir išskaitą procentais (tai, suma, kurią atsiskaitant už paslaugas padengs Jūsų draudimo bendrovė).

Žala tretiesiems asmenims – kartais iš pažiūros visiškai nekalti kasdieniai veiksmai gali sukelti žalą kitiems asmenims. Galbūt Jūsų vaikas žaisdamas kamuoliu išdaužė kaimynų buto langą? Jūs ar kitas šeimos narys, važiuodamas dviračiu sužalojo praeivį? Parkavimosi metu netyčia aplamdėte kaimyno automobilį? Šiuos ir daugelį kitų netyčinių incidentų gali padengti šeimos draudimas.

Būsto valdytojo žala tretiesiems asmenims – jeigu esate būsto savininkas, puikiai žinote, kad net ir geriausiai įrengtas butas ar namas nėra apsaugotas nuo įvairių draudiminių įvykių: gaisro, dėl trūkusių vamzdžių įvykusios vandentiekio „avarijos” ir daugelio kitų nemalonumų. Nors būsto draudimas suteikia išmoką už sugadintą Jūsų turtą, jeigu dėl Jūsų būste įvykusios buitinės nelaimės nukentėjo ir kaimynai, žalą jiems atlyginti tektų savomis lėšomis. Būsto valdytojo draudimas padeda to išvengti! Įvykus draudžiamajam įvykiui, bus atlyginami visi padaryti nuostoliai nukentėjusiems asmenims ir jų turtui.

UADBB „Edrauda” šeimos draudimas – padės užtikrinti šeimos finansinį saugumą nuo įvairių rizikų pačiomis palankiausiomis sąlygomis. Įvertinkite pasiūlymą, pasirinkite pageidaujamas draudimo paslaugas ir vienu paspaudimu apsaugokite save ir šeimos narius nuo didelių išlaidų nelaimingų atsitikimų, traumų, ligų atveju Lietuvoje ir svetur, dirbant ir ilsintis. Įsitikinkite patys: tai paprasta, greita ir patikima!