edrauda.lt Naujienos

Visa tiesa apie gyvybės draudimą: tai protinga investicija ar nuostolis?

Visa tiesa apie gyvybės draudimą: tai protinga investicija ar nuostolis?

Gyvybės draudimas apsaugo artimuosius nuo netikėtų didelių finansinių nuostolių mirties atveju. Deja, sklando daugybė klaidingų įsitikinimų apie gyvybės draudimą: tai skatina žmones ignoruoti šią aktualią paslaugą. Ką verta žinoti apie ją žinoti, atsako UADBB „Edrauda“ komanda.

Gyvybės draudimas tikrai nereiškia, kad laukiate pavojaus už kiekvieno kampo. Tai veikiau investicija į savo šeimos gerovę ir apsaugą, jeigu netikėtai įvyks tai, kas neišvengiama.

Galbūt nerimaujate dėl šio draudimo arba manote, kad jis – nereikšmingas? Tokiu atveju verta panagrinėti paplitusius mitus ir susipažinti su patvirtintais faktais apie gyvybės draudimą:

  1. Mitas: Gyvybės draudimas suteikia naudos tik mirties atveju.

Faktas: nors šio tipo apsauga daugiausia teikia išmokas mirties atveju, t.y., gyvybės draudimas apima medicinines išlaidas dėl mirties priežasties ir laidojimo išlaidas, tačiau tai – dar ne viskas.

Draudžiantis gyvybės draudimu, reikia nurodyti rizikas, kurioms nutikus, bus gaunama išmoka. Tai kiekvienam individualus sprendimas, tačiau gyvybės draudimas numato išmokas ir tokiais atvejais, kaip darbingumo sumažėjimas/praradimas dėl ligos ar nelaimingo įvykio, gydymo išlaidos diagnozavus tam tikras ligas ir dar daugiau.

  1. Mitas: sveikiems, jauniems žmonėms gyvybės draudimo nereikia.

Faktas: nuo pavojaus gyvybei (tai gali būti klastinga liga, nelaimingas atsitikimas, avarija ir t.t.) nesame apsaugoti nė vienas, tame tarpe, ir jauni, sveiki žmonės. Darbingo amžiaus gyventojai dažniausiai turi tam tikrų finansinių įsipareigojimų (pavyzdžiui, paskolos mokėjimas už būstą ar naują automobilį). Apsidraudus gyvybės draudimu, galite būti ramūs, kad netikėtos mirties atveju, Jūsų finansinių įsipareigojimų našta nenuguls artimiesiems.

  1. Mitas: draudimo įmokos yra brangios, todėl ši paslauga neapsimoka.

Faktas: Gyvybės draudimas siūlo įmokas, kurias galima koreguoti pagal jūsų poreikius. Įmoką galite mokėti per mėnesį, už semestrą, iki metų. Jei nenorite nerimauti dėl visada gaunamų papildomų sąskaitų, galite jas gauti net su vienkartiniu mokėjimu.

  1. Mitas: paraiškos pateikimas išmokai gauti bus ilgas ir sudėtingas.

Faktas: dauguma kompanijų siūlo išties paprastą gyvybės draudimo išmokų procesą. Tai artimieji gali padaryti internetu, net nesiunčiant fizinių dokumentų. Jums tereikės internete užpildyti paraiškos formą ir visus dokumentus pateikti skaitmeniniu būdu. 

  1. Mitas: visi gyvybės draudimo produktai yra vienodi.

Faktas: skirtingos Lietuvos draudimo gali pasiūlyti įvairių gyvybės draudimo produktų, kurie turi savo ypatybes ir privalumus. Todėl prieš pasirašant sutartį, palyginkite ir įvertinkite kelis skirtingus produktus. Taip nuspręsite, kurie draudimo produktai geriausiai atitinka Jūsų poreikius, finansines galimybes, apsaugą ir naudą.

 

Neatidėliokite ir pasirūpinkite gyvybės draudimu: kad Jūsų artimieji būtų apsaugoti ir galėtumėte drąsiau pasitikti visus rytojaus iššūkius!