edrauda.lt Naujienos

COVID-19 draudimas: nuo ko jis saugo ir ar tai apsimoka?

COVID-19 draudimas: nuo ko jis saugo ir ar tai apsimoka?

Specialistai pastebi, kad vis mažėjant su pandemija susijusių ribojimų, drąsiau pramogaujame, dalyvaujame renginiuose, o taip pat ir keliaujame. Tai – džiugios tendencijos, tačiau visiškai atsipalaiduoti nereikėtų, mat COVID-19 toli gražu nepasitraukė. Viruso grėsmę puikiai įrodo gana dažnas scenarijus: išvykus į egzotišką šalį, netikėtai nustatoma koronaviruso diagnozė... 

Tai ne tik sugadina likusius atostogų planus, bet ir priverčia gerokai paploninti piniginę, net jei ligoninėje praleisite vos pora valandų. Ko imtis, siekiant išvengti nemalonumų?

Nors užsikrėtus COVID-19 veiksmingų vaistų nėra, nuo didelių finansinių nuostolių apsisaugoti tikrai galima. UADBB „Edrauda“ pristato naują kelionės draudimą, kuris pravers, jeigu išvykos metu ar ruošiantis kelionei užsikrėsite koronavirusu. 

Dažnam kyla klausimas: kokios išlaidos padengiamos su COVID-19 draudimu? Atsakome!

  • Pirmoji medicininė pagalba – tai apima pirminę apžiūrą, gydytojo konsultaciją ir kitą medicininę pagalbą įtariant koronavirusą.
  • Gydymas – nepasirūpinus apsauga, labai daug nuostolių tenka patirti dėl gydymo: daugelyje valstybių užsieniečiams nemažai kainuoja tiek hospitalizacija ligoninėje, tiek ambulatorinio gydymo išlaidos. COVID-19 draudimas padengs visus patirtus nuostolius.
  • Vaistai – gydytojo išrašyti medikamentai yra dar vienas brangus aspektas: neturint draudimo, užsienyje vaistų įsigijimas nebus kompensuojamas.
  • Pervežimas – gali būti padengiamas neatidėliotinas pervežimas, susiklosčius specialiosioms aplinkybėms. Tiesa, priklausomai nuo Jūsų draudimo sutarties sąlygų, kelionės draudimas su apsauga nuo COVID-19 taip pat gali padengti lėktuvo/autobuso bilietų pirkimo ar pakeitimo išlaidas.

Kodėl šis draudimas apsimoka?

Nemažai keliautojų ryžtasi rizikuoti: esą, kam mokėti už dar vieną draudimo sutartį, jeigu šios apsaugos gali neprireikti? Vis dėlto, per paskutiniuosius kelerius metus ne vienam teko įsitikinti, kad pasaulis išties nenuspėjamas. Ir ne vien iš gerosios pusės. Pandeminė situacija sparčiai keičiasi, atsiranda naujos viruso atmainos, todėl įsigytas papildomas COVID-19 draudimas susiruošus atostogų tikrai pasitarnaus kaip dar didesnio saugumo garantas. 

Dar vienas privalumas renkantis draudimą – įmonių tarpusavio konkurencija, kuri lemia draugišką piniginei draudimo sutarties kainą. Šiuo metu internete galite rasti įvairių pasiūlymų ir pasirinkti Jums tinkamiausią!

UADBB „Edrauda“ komanda primena: atkreipkite dėmesį, kad draudimo bendrovės COVID-19 draudimui taiko skirtingas sąlygas ir apsaugą susirgus, todėl dėmesingai peržvelkite visus sutarčių variantus ir nesirinkite pirmo pasitaikiusio.