edrauda.lt Naujienos

Ekspertai apie KASKO draudimą: nuo patikimos apsaugos atbaido tik mitai

Apie KASKO automobilių draudimo privalumus žino daugelis – tai pasirinkimas, kuris suteikia saugumo jausmą. Net tokiu atveju, jeigu avarija įvyksta dėl Jūsų kaltės, galite būti ramūs: visomis išlaidomis bus pasirūpinta. Deja, ekspertai teigia, kad dalį žmonių nuo papildomos apsaugos atbaido klaidingi įsitikinimai. Kokie jie?

Avarija, stichinė nelaimė, įsilaužimas į automobilį ar vandalizmas – nukentėjus nuo šių ir kitų problemų, KASKO pasirūpins nuostolių atlyginimų. 

Vis dėlto, pastebima, kad dalį žmonių nuo papildomo saugumo garanto atbaido paplitę klaidingi įsitikinimai. UADBB „Edrauda“ draudimo produktų ekspertai paneigia 3 labiausiai paplitusius mitus apie KASKO:

  • Mitas nr. 1: KASKO tinka tik naujiems automobiliams – dažnai manoma, kad KASKO tinka tik naujiems automobiliams, o visais kitais atvejais šios paslaugos rinktis tiesiog neapsimoka. Suprantama, prieš pasirašant sutartį, būtina atidžiai pasverti automobilio vertę ir draudimo kainą, tačiau klaidinga manyti, kad KASKO neaktualu ar net nuostolinga senesniam automobiliui. Tai puikiai įrodo geroji Vakarų Europos patirtis: Vokietijoje, Nyderlanduose, Prancūzijoje ir kitose šalyse vartotojai noriai renkasi KASKO senesnių modelių automobiliams. Priklausomai nuo situacijos, galima pritaikyti dalinį KASKO draudimo variantą. Jis kainuos pigiau, todėl tai – išties pasiteisinanti investicija.
  • Mitas nr. 2: KASKO yra prabangos prekė – vis dar gajus įsitikinimas, kad KASKO – prabangos prekė, kurios vertė neatitinka kainos. Iš tiesų, Lietuvos keliuose kasmet gausėja transporto priemonių, eismo sąlygos tampa vis sudėtingesnės. Kartu išauga ir įvairių eismo įvykių rizika. Susidūrimų atveju stipriai apgadinamas ne tik automobilis, bet ir jame esantis turtas, todėl finansinė KASKO pagalvė išties atsiperka ir apsaugo nuo didelių neplanuotų išlaidų.
  • Mitas nr. 3: draudimo sąlygos nėra lanksčios – pasitaiko manančių, kad KASKO draudimas nėra lankstus, todėl jį sunku pritaikyti individualiems poreikiams. Visgi praktika rodo, kad tai nėra tiesa. Galite rinktis įvairias papildomas paslaugas (pavyzdžiui, vairuotojo ir keleivių draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, kompensaciją neįgalumo, mirties atveju ir kt.). Taip pat – pigesnį (dalinį) draudimą, kuris nedengia tam tikrų rizikų (pavyzdžiui, įsilaužimo į automobilį). 

 

Geriausi pasiūlymai vienoje vietoje

UADBB „Edrauda“ platforma atstovauja pagrindines Lietuvos draudimo bendroves. Pats laikas pamatyti ir išsirinkti geriausius KASKO pasiūlymus Jūsų automobiliui! Tai padaryti galite itin greitai ir patogiai – visą reikiamą informaciją rasite internete. Profesionalų komanda pakonsultuos ir padės išsirinkti draudimo sprendimą, labiausiai tinkantį Jums. 

Įsitikinkite patys: KASKO draudimo sąlygos ir galutinė suma lengvai derinama prie Jūsų poreikių.