edrauda.lt Naujienos

Nedidelė klaida darbe gali kainuoti tūkstančius eurų – draudikai atsako, kaip to išvengti

Verslas – tai įvairių rizikų kupina sfera, kurioje net viena žmogiškoji ar techninė klaida gali pareikalauti didelių išlaidų. Atliekant išorės ar vidaus remontą paliktas brokas, kliento apsinuodijimas restorano maistu, dirbant krautuvu apgadintas automobilis, žala dėl netinkamai sujungtos elektros instaliacijos... Visa tai – realūs ir dažni įvykiai. Norint apsisaugoti nuo skaudžių finansinių pasekmių, verta pasirūpinti ne tik darbuotojų apmokymais, bet ir draudimu. 

UADBB „Edrauda“ specialistai įvardija didžiausias įmonėms tenkančias rizikas ir atsako, kaip išvengti didelių nuostolių, apsaugoti darbuotojus ir išvengti ginčų dėl turtinės žalos atlyginimo, įvykus nenumatytam draudiminiam įvykiui.

Kasmet patiria didelius nuostolius

Statistika rodo, kad įvairių įmonių patiriami nuostoliai dėl netyčinių klaidų kasmet svyruoja nuo kelių šimtų iki šimtų tūkstančių eurų. 

Rizikos ir žalos dydis priklauso nuo veiklos tipo. Ypač didelius nuostolius patiria statybos darbus atliekančios įmonės. Dirbant šioje srityje, gresia tokie draudiminiai įvykiai, kaip transporto gedimas, bokštinio krano griuvimas, darbams naudojamų priemonių ar krovinių sugadinimas bei darbuotojų patiriami sužalojimai darbo metu. 

Taip pat nemažai nuostolių dėl įsivėlusių žmogiškųjų ar techninių klaidų gresia lengvosios ir sunkiosios pramonės įmonėms, žemės ūkio verslams bei transporto, maitinimo ir kitas paslaugas teikiančioms įmonėms. 

Deja, netikėtas draudiminis įvykis gali ne tik paralyžiuoti darbą, bet ir įvelti į varginančius teisinius ginčus dėl žalos atlyginimo su trečiaisiais asmenimis arba darbuotojais. Specialistų teigimu, efektyviausi apsaugos priemonė nuo šių nemalonumų – bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Kaip tai veikia?

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas apdraudžia įmonės civilinę atsakomybę šiais atvejais: 

  • Nuostolius dėl netinkamo komercinių statinių, patalpų, teritorijų, reklaminių stendų, iškabų ir kitų verslo objektų eksploatavimo patiria tretieji asmenys;
  • Vykdant komercinę veiklą (atliekant statybų darbus, pervežant krovinius, organizuojant renginį ir pan.) įvyksta draudiminis įvykis;
  • Apdraustas gaminys ar kitas produktas padaro žalą trečiųjų asmenų sveikatai ar turtui;
  • Taip pat nemažai draudimo bendrovių numato galimybę papildomai apdrausti civilinę atsakomybę dėl žalos, kurią darbo metu gali patirti darbuotojai.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas – tai garantas, kad net susidūrus su didelėmis nenumatytomis išlaidomis, Jūsų verslas nenukentės, įmonės darbas nebus sustabdytas ir visi apdrausti nuostoliai bus atlyginti sklandžiai, be papildomų rūpesčių.

Ieškote draudimo pasiūlymų verslui palankiomis sąlygomis? UADBB „Edrauda“ komanda pasirūpino, kad viską rastumėte interneto svetainėje. Įvertinkite skirtingų bendrovių pasiūlymus ir įsigykite Jums tinkamiausią bendrosios civilinės atsakomybės draudimą. Džiaukitės patikima apsauga vos keliais paspaudimais!