edrauda.lt Naujienos

Ar lietuviai jau įprato draustis?

Su kiekvienais metais tautiečiai savo ateitimi rūpinasi vis labiau. Apklausų metų pastebima, kad beveik 50% respondentų turi gyvybės draudimą, tuo tarpu beveik 10% planuoja jį įsigyti. Situacija gerėja, didžioji dauguma pradeda suprasti tokios paslaugos naudą, bet lygintis su Vakarų valstybėmis vis dar negalime.

Kodėl didelis skaičius lietuvaičių vis dar vengia pokalbių apie gyvybės draudimą? Specialistai tikina, kad viena priežasčių - baimė. Ši baimė susijusi su nenoru galvoti apie nepatogias temas, lyg vengiant pokalbio, tokios netikėtos situacijos mus ims ir aplenks.

Kita priežastis - draudimo paslaugos vis dar apipintos mitais. Labai dažnai pasikartojanti „legenda“, kad tai yra labai brangu, todėl draudžiasi tik verslininkai, žvaigždės ar labai gerai uždirbantys specialistai. Dažnu atveju šie žmonės arba seniai domėjosi, arba išvis nesidomėjo tokių paslaugų įkainiais. Specialistai rekomenduoja susipažinti su jais www.edrauda.lt svetainėje. Čia pat galite ir palyginti keleto draudimo bendrovių kainas, ir išsirinkit jums patraukliausią pasiūlymą.

Tiesa, apklausus tuos, kurie draudžiasi, dažniausias atsakymas, kad tai daroma dėl finansinio saugumo. Tautiečiai susimąsto, ne tik kas jiems patiems nutiktų jei užkluptų liga ar mirtis, bet ir kaip be jų gyventų šeimos nariai. Turime suprasti, kad gyvybės draudimas labiausiai saugo ne apdraustuosius, o juos supančią aplinką. Jis suteikia finansinę pagalvę vaikams, artimiesiems, padengia turimus įsipareigojimus. 

Skaičiuoti Gyvybės Draudimo Įmoką