edrauda.lt Naujienos

Kaip susikonstruoti idealų draudimą?

Draudimas vis labiau vertinamas ir vis dažniau jo pasirinkimui šeimoje skiriamas didelis dėmesys. „Edrauda.lt“ siūlomas asmens / šeimos draudimas yra unikalus tuo, kad leidžia susikonstruoti asmeninį draudimą pagal savo individualius poreikius. Norint pasirinkti optimalų draudimo planą, svarbu apsvarstyti, kokių rizikų norite išvengti ir kokį saugumo lygį turėti.

Štai keletas esminių elementų, kuriuos galite įtraukti:

  • Nelaimingų atsitikimų draudimas: tai svarbus elementas, padėsiantis apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų padarinių. Jis apima platų spektrą atvejų - apdraustojo mirties tikimybę, neįgalumą, traumas ar kritines ligas.
  • Draudimas dėl žalos, padarytos trečiųjų asmenų turtui ir sveikatai: ši apsauga suteiks jums ramybę, jei dėl jūsų ar jūsų šeimos narių veiksmų nukentėtų tretieji asmenys ar jų turtas. Kalbame tiek apie turto sugadinimą, tiek apie sveikatos sutrikdymą, tiek apie vėliau galimas teismo išlaidas.
  • Augintinių sukeltos žalos draudimas: jei turite augintinių, svarbu įtraukti ir šią formą. Būsite ramūs jei jūsų bičiulis pridarys niekšybių - jų atlyginimu pasirūpins draudimo kompanija. 
  • Transporto priemonių (tokių kaip dviračiai, riedžiai, paspirtukai) valdytojo padaryta žala: ši forma gali tikti tiek jums patiems, tiek nuolat visur lekiantiems vaikams. Tuomet nebus baisu, jei jūsų atžala užkliudys kaimyno automobilį ir jį subraižys.

Kaip susikonstruoti tokią draudimo apsaugą? Tai labai paprasta. Viską galite atlikti vienoje platformoje https://www.edrauda.lt/seimos-asmens-draudimas

Čia ne tik susidėliosite norimą komplektaciją, bet ir vieno mygtuko paspaudimu apdrausite visą šeimą. Taip pat bendradarbiaujama su visais Lietuvoje veikiančiais draudikais. Taigi kreipiamasi į jų sistemas, gaunami pasiūlymai ir atvaizduojami visi vienas šalia kito. Taip nesunkiai galite juos visus palyginti ir išsirinkti tinkamiausią.