Klaipėdoje internetu dažniausiai draudžiami

0

Apibendrindami veiklos rezultatus Lietuvoje, draudimo įmonės “Eldrauda“ brokeriai teigia, kad populiariausi automobiliai drausti internetu Klaipėdoje yra “Audi”, be to, šalies gyventojai vis aktyviau naudojasi draudimo internetu paslaugomis.

Pasak įmonės vadovės Rimos Kazlauskaitės, Klaipėdos mieste populiariausi automobiliai drausti internetu yra “Audi” – 15 proc. Kituose didžiuosiuose šalies miestuose – Kaune vairuotojai dažniausiai draudžia “Volkswagen” – 12 proc. visų internetu draustu automobilių, o Vilniuje populiariausi “Audi” – 9,6 proc. visų internetinio draudimo sutarčių. Populiariausių Lietuvos uostamiestyje internetu draudžiamų automoblių trejetukas: “Audi”, BMW ir “Renault”.

Brokerių duomenimis, populiariausi automobiliai drausti internetu visos Lietuvos mastu yra “Audi” (12,5 proc.), “Volkswagen” (11,3 proc.) ir “Renault” (8,4 proc.), taip pat “Opel”, BMW ir “Ford”. Skirtinguose šalies didmiesčiuose ir regionuose populiariausi automobiliai skiriasi, pavyzdžiui, Panevėžyje populiari markė “Mazda”, lenkianti “Audi” ir BMW, o Kaune – “Volkswagen” markės automobiliai, gerokai lenkiantys “Mazda”. Marijampolėje “Renault” bei “Ford” automobiliai, kurie yra vieni populiariausių Šiaurės Lietuvoje ir Kaune, internetu buvo apdrausti vos keli. Populiariausi Suvalkijoje “Mercedes-Benz” modeliai (34 proc. apdraustų internetu)

Klaipėdoje populiariausias automobilio civilinio draudimo polisas internetu perkamas metams – tokių vartotojų yra virš 41 proc. Antras pagal populiarumą – trijų mėnesių draudimas (virš 25 proc.). Draudimo pusei metų polisus įsigyja virš 20 proc. vairuotojų ir labai panašiai, t.y. 19 proc., vairuotojų renkasi vieno mėnesio laikotarpį.