Kauno autodienos 2012: nuo ralio simuliatoriaus iki draudometro

0

Savaitgalį praūžusioje automobilių parodoje Kauno Žalgirio arenoje buvo apstu naujovių.
Tradiciškai savo naujokus pristatė Audi, Lexus, Mercedes, Wolksvagen, Subaru, Toyota, Nissan, Škoda ir kt. Ko gero brangiausias eksponuojamas super automobilis parodoje – Porshe Carrera GT. Taip pat čia buvo galima išvysti bene vienintelį tokio tipo ralio automobilį Lietuvoje – Škoda WRC, vairuojamą ralio guru Sauliaus Girdausko.Nors paroda ir tradicinė, savo istoriją skaičiuojanti nuo 1998 metų, šiemet ji startavo atsinaujinusi tiek vietos, tiek ir turinio požiūriu. Paroda pirmą kartą buvo rengiama erdvioje Žalgirio arenoje Nemuno saloje. Prie jos buvo įrengta trasa naujų modelių bandomiesiems važiavimams.
Netrūko Kauno autodienose ir inovatyvių naujienų. Įrengtas specialus ralio simuliatorius, leidžiantis patirti tikrą adrenalino antplūdį skriejant virtualia ralio trasa. Čia pat, arenos viduje, norintys galėjo išbandyti ir itin kompaktiškus elektromobilius Electron Twingo.

Taip pat parodoje galėjote susipažinti su automobilių draudimo internetu paslauga Draudometras.lt. Tai vienintelė šalyje tokio pobūdžio sistema leidžianti ne tik ypač greitai ir patogiai įsigyti draudimo polisą internetu, jos išskirtinumas – galimybė palyginti savo automobilio draudimo kainą su geriausiais draudimo kompanijų įkainiais, esančiais rinkoje realiu laiku.
“Kauno autodienos 2012” vyko \”Žalgirio\” arenoje nuo rugsėjo 21 iki 23 d.